ربات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام

ربات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام

این محصول در حقیقت پکیجی از ربات های متعدد، آموزش‌ها و ابزارهای لازم برای ارسال تبلیغات و دایرکت انبوه در اینستاگرام است. ربات‌های این پکیج قابلیت استخراج خودکار آی دی فالوورهای پیج هدف، آی دی لایک کنندگان و کامنت گذاران پست‌ها و… را داشته و علاوه بر امکان ارسال دایرکت انبوه، امکان ارسال لایک و کامنت انبوه را نیز دارد.

این محصول، پنلی و شارژی نیست!

نیاز به هیچگونه هزینه اضافه به ازاء ارسال‌ها ندارید!
ربات ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام ما، یک محصول نرم افزاری است که در سیستم (کامپیوتر ویندوزی) شما نصب می‌شود و هر تعداد دایرکت که به وسیله آن ارسال نمایید هزینه اضافه‌ای برای شما ندارد.

پاسخ به پرسش مهم

 

روزانه چه تعداد پیام ارسال کنیم تا اکانت اینستاگرام ما امن بماند(بلاک نشویم)؟ مهم

 

برای ارسال دایرکت به افراد آشنا (کسانی که قبلاً با آنها چت کرده‌اید) در اینستاگرام با محدودیتی خاصی مواجه نیستید؛ یعنی شما میتوانید با یک اکانت اینستاگرام خود، به هر تعداد فرد آشنا که بخواهید دایرکت بدهید بدون اینکه مشکلی برای اکانت‌تان به وجود آید. اما این قضیه برای ارسال تبلیغات به افراد غریبه (کسانی که تاکنون با آنها هیچ چتی نداشته‌اید) متفاوت است. در مورد افراد غریبه شما می‌توانید با هر اکانت خود، بسته به امتیاز مثبت اکانت‌تان، روزانه برای 10 الی 1000 نفر فرد غریبه تبلیغات ارسال کنید. در چه صورت امتیاز مثبت اکانت شما بیشتر میشود؟

  • اگر برای اکانت خود عکس پروفایل قرار دهید و بایو را تکمیل کنید.
  • اگر عمر (زمان ساخت) اکانت شما بیشتر شود.
  • اگر در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، پست و استوری بگذارید ، فالوور جمع کنید و…
  • و از همه مهم‌تر: اگر دیگران به فعالیت‌های شما در اینستاگرام واکنش نشان دهند (مثلا به دایرکت ارسالی شما پاسخ دهند) امتیاز مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد.

هر چه مجموع امتیاز مثبت اکانت خود را با انجام امور فوق، افزایش دهید؛ میتوانید تعداد دایرکت بیشتری در روز ارسال نمایید.ترفندهای VIP برای افزایش امتیاز مثبت اکانت‌ها، الگوریتم‌ها و محدودیت‌های اینستاگرام و دیگر نکات لازم برای بلاک و ریپورت نشدن، پس از خرید، در پکیج نسخه کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

هشدار: در مورد اکانت‌های تازه ساخته شده (یا اکانت‌هایی که اخیراً فعالیتی نداشته‌اند) باید با احتیاط جلو بروید زیرا این اکانت‌ها بخاطر زمان ساخت و فقدان فعالیت، هیچ امتیاز مثبتی ندارند و اگر دیگران آنها را رپیورت یا بلاک کنند، بلافاصله از دسترس خارج میشوند (بن میشوند). توصیه میکنیم طبق ترفندهای VIP مطرح شده در داخل پکیج، از این اکانت‌ها استفاده نمایید.

امکان ارسال دایرکت به افراد غریبه

ربات ارسال پیام انبوه، میتواند پیام متنی شما را خودکار به افراد غریبه (که از فالوورهای شما نیستند و قبلاً در اینستاگرام با آنها چت نداشته‌اید) دایرکت نماید و یا حتی پست‌های موردنظر شما را برای آنان در اینستاگرام فروارد کند.

مزیت: جذب مشتری جدید

ارسال دایرکت تبلیغاتی به افراد غریبه سبب میشود تا افراد جدید که قبلاً پیج شما را نمی‌شناختند با آن آشنا شده و از پیجتان بازدید و احتمالاً آن را فالو کنند.

امکان ارسال عکس، ویدئو، لینک و…

علاوه بر ارسال پیام متنی شامل لینک، ربات میتواند انواع محتوا از جمله عکس و ویدئو را در قالب یک پست اینستاگرامی به افراد مختلف دایرکت کند.

مزیت: جذابیت بیشتر پیام‌های ارسالی

بدیهی است که اگر متن پیام تبلیغاتی شما با عکس و ویدئوهای جذاب همراه باشد مخاطبین بیشتری را به خود جذب خواهد کرد و اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

امکان ارسال دایرکت متفاوت به هر نفر

شما میتوانید ربات را به گونه‌ای تنظیم کنید که برای هر نفر از مخاطبین هدفتان، متن متفاوتی دایرکت نموده یا پست متفاوتی را فروارد کند. همچنین شما میتوانید نام گیرنده را در متن پیام درج نمایید.

مزیت: اثرگذاری بیشتر پیام ارسالی

درج نام گیرنده (مثلاً علی عزیز) در ابتدای هر پیام، سبب میشود تا توجه مخاطب را به خوبی جلب کنید و میزان اثرگذاری پیام های تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

امکان استخراج آیدی

در این پکیج، رباتی وجود دارد که میتواند خودکار آیدی اینستاگرام افراد را از جاهای مختلف اینستاگرام (از بین فالوورها و فالوئینگ‌های یک پیج، لایک‌گذاران و کامنت‌گذاران یک پست و…) استخراج کند.

مزیت: هدفمند کردن تبلیغات

با استخراج آیدی از پیج‌ها یا پست‌هایی که مرتبط به حوزه کاری شما هستند یک بانک آیدی از افرادی برای خود تهیه میکنید که به موضوع کاری شما علاقمند بوده و مخاطبین هدف مناسبی برای تبلیغات خواهند بود.

امکان فالو هدفمند

ربات میتواند یک پیج را با اکانت‌های انبوه (که شما به ربات معرفی میکنید) برایتان فالو کند؛ البته امکان فالو کردن چندین پیج را نیز دارد.

مزیت: بالا بردن امتیاز و اعتبار یک پیج

فالو کردن یک پیج با اکانت های متعدد برای آن پیج امتیاز مثبت داشته و باعث بالا رفتن اعتبار آن نزد اینستاگرام میشود. البته در نظر دیگران نیز، داشتن پیجی با فالوور زیاد جلوه خوبی دارد.

امکان منشن انبوه

یکی از ربات‌‌های موجود در این پکیج می‌تواند در زیر پست هدف شما، کامنت‌های انبوه ثبت کرده و آیدی‌های موردنظرتان را در داخل کامنت‌ها منشن کند.

مزیت: افزایش تعامل

منشن کردن افراد، توجه آنها را به پست شما جلب میکند و آنها را به پست شما میکشاند که در نهایت باعث افزایش نرخ تعامل و دیده شدن پست شما خواهد شد.

امکان ثبت لایک و کامنت انبوه

ربات میتواند با استفاده از اکانت‌های متعددی که در اختیار آن قرار می‌دهید پست اینستاگرام شما را لایک بزند و برای آن کامنت بگذارد.

مزیت: افزایش تعامل و ورود به اکسپلور

زمانیکه کاربران زیادی پست شما را در ساعات اولیه انتشارش لایک کنند یا برای آن کامنت بگذارند، اینستاگرام، پست شما را محبوب تشخیص داده و ممکن است آن را در اکسپلور به دیگران نشان دهد.

امکان استفاده و مدیریت اکانت‌های متعدد

ربات هیچ محدودیتی در زمینه تعداد اکانت ندارد؛ در واقع شما میتوانید هر تعداد اکانت که بخواهید به ربات معرفی کنید تا کار ارسال دایرکت و دیگر امور را بواسطه آنها بطور خودکار انجام دهد.

مزیت: افزایش تعداد فعالیت‌های کل

هر چه از اکانت‌های بیشتری استفاده کنید می‌توانید فعالیت‌های تبلیغاتی بیشتری (نظیر فالو، لایک، کامنت و …) در اینستاگرام انجام دهید.

امکان تعویض خودکار اکانت ها

پس از اینکه ربات، کار با یک اکانتی را تمام کرد بطور خودکار به اکانت بعدی رفته و ادامه کارها را با اکانت بعدی طی خواهد کرد.

مزیت: بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی

ربات، با یک بار معرفی اکانت‌ها به آن، اکانت‌های اینستاگرام شما را شناسایی میکند و از آن پس، در امور انبوه، خیالتان بابت تعویض و استفاده از اکانت ها راحت خواهد بود.

دارای جزوه ارزشمند «ترفندهای بلاک و ریپورت نشدن»

همراه با خرید پکیج ربات، فایل PDF ارزشمند «ترفندهای بلاک و ریپورت نشدن» در اختیار شما قرار می‌گیرد که نتیجه سالها تجربه ما در حوزه ارسال انبوه دایرکت در اینستاگرام است.

مزیت: کاهش چشمگیر بلاکی و ریپورتی خطوط

ترفندها و نکات موجود در PDF مذکور، شامل قواعدی است که رعایتشان سبب میشود بتوانید تعداد دایرکت ارسالی خود را افزایش دهید و بازده تبلیغات خود را افزایش دهید بدون اینکه بلاک شوید.

آزاد بودن سیستم به هنگام اجرای ربات

ما ربات ارسال دایرکت اینستاگرام را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که به هنگام اجرا، از ماوس و کیبورد سیستم شما استفاده نکند.

مزیت: امکان استفاده از سیستم به هنگام اجرای ربات

شما میتوانید همزمان با فعالیت ربات روی کامپیوترتان، از سیستم برای انجام سایر امور شخصی خود نیز استفاده نمایید.

ارائه گزارش از نتیجه ارسال‌ها

ربات پس از انجام هر ارسال، گزارشی از وضعیت انجام آن در فایل اکسل به شما ارائه خواهد داد تا مطلع شوید که پیام شما به کدام آیدی‌ها ارسال شده و به دست کدام آیدی‌ها نرسیده است.

مزیت: اطلاع کامل از وضعیت ارسال‌ها

دریافت گزارش از نتیجه کار ربات به شما کمک میکند تا از زمان ارسال دایرکت‌ها و موفقیت یا عدم موفقیت ارسال‌ها اطلاع کامل داشته باشید و بتوانید تصمیم‌های درستی اتخاذ کنید.

پیش نیازها

  • اجرا فقط بر روی ویندوز Windows (7 تا 11 ,Server 2008-2019)
  • ربات اینستاگرام کاربر مجازی Firefox (آخرین ورژن)

حداقل سیستم مورد نیاز

  • Disk Drive: S.S.D
  • CPU: 4-Core 2 GH.z
  • RAM: 6 GB