ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ

ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ

 

 

این محصول در حقیقت پکیجی از ربات های متعدد برای ارسال پیام انبوه و تبلیغات در واتساپ است که شامل آموزش‌ها و ترفندهای ویژه ریپورت و بلاک نـشدن نیز می‌باشد. ربات های این پکیج امکاناتی برای ارسال عکس، ویدئو، لینک، ایموجی و … به همراه پیام را داشته و می‌توانند از گروه‌های واتساپی، شماره تمام اعضاء را استخراج نمایند. تا برای کار ارسال رگباری یا اد در گروه مورد استفاده قرار گیرند

این محصول، پنلی و شارژی نـیست!

بلکه یک نرم افزار دائمی است و ارسال پیام با آن هزینه‌ای ندارد!

ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ ما، در سیستم (کامپیوتر ویندوزی) نصب می‌شود و هر تعداد پیام که به وسیله آن ارسال نمایید هزینه‌ای ندارد.

امنیت محصولات کاربر مجازی

 فهرست مطالب

امنیت محصولات کاربر مجازینرم افزار کاربر مجازی به اینترنت دسترسی ندارد!اما دستورات مرتبط با اینترنت چگونه بدون وصل شدن به اینترنت انجام میشوند؟

بطور کل، در طراحی و استفاده از نرم افزارها، بحث امنیت، از جمله مباحثی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. نرم افزار کاربر مجازی نیز، نه تنها از این قاعده مستثنی نیست بلکه به خاطر ماهیتی که دارد بحث امنیت آن، از چند جهت ، حساس تر از نرم افزار های دیگر می باشد. اول به خاطر اینکه نرم افزار کاربر مجازی  ، برنامه ای برای ضبط دستورات ماوس و کیبورد دارد که این خود میتواند ذهن را به سمت نرم افزار های جاسوسی هدایت کند و در وهله دوم بخاطر ربات هایی که بوسیله نرم افزار کاربر مجازی طراحی شده اند منظور ربات هایی نظیر ربات افزایش فالوور اینستاگرام  /توییتر، ربات های ارسال پیام انبوه در واتساپ  /تلگرام و… میباشد که هر کدام شان ممکن است در برخی موارد نیاز به نام کاربری یا رمز عبور اکانت، و یا نیاز ارتباط با بانک شماره مشتریان و مواردی از این دست داشته باشند. لذا نیاز است اطلاعات فنی لازم برای شفاف سازی و بیان تفاوت شرکت خود با دیگر شرکت های مشابه را در اینجا بیان کنیم تا نشان دهیم هدف ما بهره بردن و بهره رساندن از دانشی هست که در کار خود داریم نه چیز دیگر.
نیاز به مقدمه چینی بیشتر وجود ندارد زیرا ما میتوانیم مسائل فنی مرتبط با بحث امنیت نرم افزار کاربر مجازی را با صراحت و شفافیت بیان کنیم و فقط با اثبات یک ادعا تمامی نگرانی های مربوطه را برطرف کنیم. آن ادعای مهم این است:

نرم افزار کاربر مجازی به اینترنت دسترسی ندارد!

نرم افزار کاربر مجازی به اینترنت دسترسی ندارد!

نرم افزار کاربر مجازی فقط برای بررسی قانونی بودن شماره سریال آنلاین شما از اینترنت استفاده میکند که در صورت استفاده از شماره سریال آفلاین دیگر این بررسی را نیز انجام نمیدهد. ما بطور کل ادعا میکنیم که نرم افزار کاربر مجازی به خودی خود دسترسی به اینترنت ندارد و هیچگونه عملی را در پشت پرده از طریق اینترنت انجام نمی دهد و میتوانیم این ادعا را ثابت کنیم .

شما بر روی یک سیستم خود یک فایروال قوی نصب کنید که هر گونه اتصال اینترنتی را رصد میکند و هر برنامه ای که بخواهد به اینترنت وصل شود باید بواسطه نصب بودن فایروال، از شما کسب اجازه کند. حال نرم افزار کاربر مجازی را در دستورات مختلف غیر از دستورات Web Automation بیازمایید و عکس العمل فایروال خود را مشاهده کنید. خواهید دید هیچ گونه فعالیت مرتبط با اینترنت ثبت نخواهد شد و هرگز فایروال شما هشدار کسب اجازه برای اتصال به اینترنت را نمایش نمیدهد.

اما دستورات مرتبط با اینترنت چگونه بدون وصل شدن به اینترنت انجام میشوند؟

برای دستورات Web Automation بحث فنی به این صورت است که نرم افزار کاربر مجازی فقط دستور انجام آنها را به مرورگر صادر میکند یعنی اگر بخواهد به وب سایتی وارد شود به مرورگر (کروم، فایرفاکس یا …) دستور میدهد که آن سایت را باز کند در این هنگام شما تمام موارد را جلوی چشم تان مشاهده میکند منظور باز شدن مرورگر و رفتن به صفحه سایت مورد نظر است. همچنین در مورد دستور دانلود (Download) ، نرم افزار کاربر مجازی به برنامه واسطه WGet.exe  که یک برنامه معروف برای دانلود فایل میباشد دستور دانلود فایلها را ارسال میکند (که باز هم دستور جلوی چشم شما به اجرا در می آید). حتی درباره حل کردن کپچاها که باید از API یک سایت دیگر (2captcha.com ) استفاده کند، باز هم کدنویسی مستقیم اتصال به اینترنت در آن وجود ندارد و برای انجام این کار از مرورگر Internet Explorer (در جلوی چشمان شما) استفاده میکند (البته ما در نرم افزار اسم این مرورگر را vUser Browser گذاشته ایم – اما برنامه نویسان خودشان میدانند که این در حقیقت یک مرورگر Internet Explorer است که به حالت Embeded در یک پنجره باز شده است و ما صد ها هزار خط کد برای طراحی یک مرورگر جدید، نـنوشته ایم). لذا همه چیز شفاف است و نرم افزار کاربر مجازی برای اجرای هیچکدام از دستورات در کد نویسی خود از دستورات اینترنتی استفاده نمی کند. دیگر گواه این مدعا تاییدیه تمام آنتی ویرس های مطرح جهان به عنوان یک نرم افزار ایمن است؛ اگر شما برنامه های نرم افزار کاربر مجازی را در سایت VirusTotal  مورد آزمایش قرار دهید خواهید دید که تمامی آنتی ویروس های مطرح جهان به آن مهر تایید میزنند این تاییدیه برای یک نرم افزاری که دستورات ماوس و کیبورد را ضبط میکند تاییدیه کاملا رسا، از امنیت نرم افزار است.
مورد دیگر برای نشان دادن درصد اطمینان به امنیت نرم افزار، سازمان هایی هستند که با آنها همکاری داشته ایم. شما در لیست رضایتنامه های سایت ما میتوانید نام دانشگاه ها و ارگان های دولتی را مشاهده کنید که برخی از آنها محدودیت های خاصی در اتصال به اینترنت دارند لذا ما نیز قفل نرم افزار و تمام موارد مورد نیاز را برای همکاری با این ارگان ها (از همان ابتدا) طوری طراحی کرده ایم که بدون نیاز به اتصال دائمی اینترنت قابل استفاده باشند (درباره آفلاین بودن قفل نرم افزار در بخش “لایسنس محصولات کاربر مجازی” توضیحات کاملی ارائه کرده ایم).
اگر موارد فوق برای شامی کافی نیست ما پا را فراتر گذشته و میتوانیم در قالب یک قرار داد رسمی بصورت کتبی تضمین دهیم که نرم افزار کاربر مجازی هیچگونه اطلاعاتی را در پس زمینه از طریق اینترنت به شرکت ما ارسال نمیکند! نمونه هایی نیز در این مورد داشته ایم که بخشی از تصویر قرارداد (مرتبط با امنیت اطلاعات) را در برخی صفحات سایت نشان داده ایم.
به هر صورت امنیت اطلاعات (شما سروران) و امنیت خود نرم افزار همیشه برای ما دغدغه ای مهم بوده و هست. به عنوان نکته آخر، شایسته است این مورد را نیز ذکر کنیم: از آنجاییکه نرم افزار به اینترنت اتصالی ندارد منجر به سوء استفاده و رخنه به سیستم شما نیز نخواهد شد زیرا لازمه رخنه به یک سیستم از راه دور، آنستکه بتوان از طریق اینترنت و ضعفی که یک برنامه متصل به اینترنت دارد به سیستم رخنه کرد که در مورد برنامه ای که به اینترنت متصل نیست این قضیه کاملا منتفی است.

پاسخ به چند پرسش مهم

 

روزانه چه تعداد پیام ارسال کنیم تا اکانت واتساپ ما امن بماند؟ مهم

 

برای ارسال پیام انبوه به افراد آشنا (کسانی که قبلاً با آنها چت کرده‌اید) در واتساپ با محدودیتی خاصی مواجه نیستید؛ یعنی شما میتوانید با یک خط واتساپ خود، به هر تعداد فرد آشنا که بخواهید پیام انبوه ارسال کنید بدون اینکه مشکلی برای اکانت‌تان به وجود آید. اما این قضیه برای ارسال پیام انبوه به افراد ناشناس (کسانی که تاکنون با آنها هیچ چتی نداشته‌اید) متفاوت است. در مورد افراد ناشناس شما می‌توانید با هر اکانت خود، بسته به امتیاز مثبت اکانت‌تان، روزانه برای 50 الی 1000 نفر فرد ناشناس تبلیغات ارسال کنید. در چه صورت امتیاز مثبت اکانت شما بیشتر میشود؟

  • اگر برای اکانت خود عکس پروفایل قرار دهید و بایو را تکمیل کنید.
  • اگر عمر (زمان ساخت) اکانت شما بیشتر شود.
  • اگر در واتساپ فعالیت داشته باشید، در گروه‌ها پست بگذارید، با دوستان‌تان چت کنید و…
  • و از همه مهم‌تر: اگر دیگران به فعالیت‌های شما در واتساپ واکنش نشان دهند (مثلا به پیام‌های ارسالی شما پاسخ دهند) امتیاز مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد.

هر چه مجموع امتیاز مثبت اکانت خود را با انجام امور فوق، افزایش دهید؛ میتوانید تعداد پیام بیشتری در روز ارسال نمایید. ترفندهای VIP برای افزایش امتیاز مثبت اکانت‌ها، الگوریتم‌ها و محدودیت‌های واتساپ و دیگر نکات لازم برای بلاک و ریپورت نشدن، پس از خرید، در پکیج نسخه کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

هشدار: در مورد اکانت‌های تازه ساخته شده (یا اکانت‌هایی که اخیراً فعالیتی نداشته‌اند) باید با احتیاط جلو بروید زیرا این اکانت‌ها بخاطر زمان ساخت و فقدان فعالیت، هیچ امتیاز مثبتی ندارند و اگر دیگران آنها را رپیورت یا بلاک کنند، بلافاصله از دسترس خارج میشوند (بن میشوند). توصیه میکنیم طبق ترفندهای VIP مطرح شده در داخل پکیج، از این اکانت‌ها استفاده نمایید.

آیا ربات میتواند پیام ها را با خط خودمان ارسال کند؟ مهم

 
بله، هر خطی که به عنوان خط ارسال کننده به ربات معرفی کنید؛ ربات از همان خط برای ارسال پیام ها استفاده خواهد کرد.

آیا ربات میتواند پیام ها را با خط مجازی (شماره مجازی) ارسال کند؟ مهم

 
بله، خطی که شما به عنوان خط ارسال کننده به ربات معرفی میکنید هر نوع خطی میتواند باشد. خط مجازی ( یا شماره مجازی )، خط اصلی خودتان یا خطوط جانبی دیگر! نوع خط هیچ تفاوتی برای ربات ندارد و شما میتوانید از هر خطی که خودتان صلاح میدانید به عنوان خط ارسال کننده تبلیغات انبوه استفاده کنید.

امکان ارسال پیام به افراد ناشناس

ربات تبلیغات در واتساپ میتواند پیام شما را به افراد غریبه (که در مخاطبین تان آنها را ذخیره نکرده اید) ارسال کرده و یا حتی پیام‌ها را برای آنان فروارد کند.

مزیت: جذب مشتری جدید

ارسال پیام تبلیغاتی به افراد غریبه سبب میشود تا افراد جدید که قبلاً کسب و کار شما را نمی‌شناختند با آن آشنا شده و از مشتریان احتمالی شما گردند.

ارائه گزارش از نتیجه ارسال‌ها

ربات پس از انجام هر ارسال، گزارشی از وضعیت انجام آن در فایل اکسل به شما ارائه خواهد داد تا مطلع شوید که پیام تبلیغاتی شما به کدام شماره ها ارسال شده و به دست کدام شماره‌ها نرسیده است.

مزیت: اطلاع کامل از وضعیت ارسال‌ها

دریافت گزارش از نتیجه کار ربات به شما کمک میکند تا از زمان ارسال پیام‌ها و موفقیت یا عدم موفقیت ارسال‌ها اطلاع کامل داشته باشید و بتوانید تصمیم‌های درستی اتخاذ کنید.

دارای جزوه ارزشمند «ترفندهای بلاک و ریپورت نشدن»

همراه با خرید پکیج ربات، فایل PDF ارزشمند «ترفندهای بلاک و ریپورت نشدن» در اختیار شما قرار می‌گیرد که نتیجه سالها تجربه ما در حوزه ارسال انبوه پیام واتساپ است.

مزیت: کاهش چشمگیر بلاکی و ریپورتی خطوط

ترفندها و نکات موجود در PDF مذکور، بسیار ریزبینانه بوده و حتی نکاتی درباره نحوه نگارش پیام تبلیغاتی نیز دارند که رعایت آنها؛ علاوه بر جلوگیری از بلاکی، منجر به افزایش بازدهی تبلیغ شما نیز میگردد.

امکان تفکیک شماره‌های واتساپی از غیر واتساپی

شما میتوانید لیستی از شماره موبایل در اختیار ربات قرار دهید تا شماره‌هایی را که در واتساپ حساب دارند از شماره‌های غیرواتساپی جدا کند.

مزیت: داشتن آمار قبل از شروع ارسال‌ها

اگر بخواهید قبل از شروع کمپین تبلیغاتی خود بدانید که چه تعداد از افراد منتخب شما، واتساپ دارند و تبلیغ برای آنها ارسال خواهد شد یا خیر، این ویژگی برایتان مفید خواهد بود.

تعویض خودکار خطوط توسط ربات

پس از اینکه ربات، پیام‌های موردنظر شما را با خط تعیین شده ارسال کرد، خودش آن خط را می‌بندد و ارسال پیام را با خط بعدی ادامه میدهد.

مزیت: بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی

ارسال پیام توسط ربات به صورت کاملاً خودکار انجام میشود و نیازی نیست که یک نیروی انسانی، تعویض خطوط متصل به ربات را به صورت دستی انجام دهد.

امکان استفاده از خطوط متعدد برای ارسال

ربات هیچ محدودیتی در زمینه تعداد خطوط ندارد؛ در واقع شما میتوانید هر تعداد خط که بخواهید به ربات معرفی کنید تا کار ارسال پیام را بطور رگباری با این خطوط انجام دهد.

مزیت: افزایش تعداد ارسال‌های روزانه

شما میتوانید بسته به امتیاز هر خط، تعداد مشخصی پیام به افراد غریبه در هر روز تبلیغات انبوه ارسال کنید؛ لذا با افزایش تعداد خطوط میتوانید تعداد پیام‌های تبلیغاتی بیشتری در هر روز بفرستید.

آزاد بودن سیستم به هنگام اجرای ربات

ما ربات ارسال انبوه پیام در واتساپ را به گونه ای طراحی کرده‌ایم که به هنگام اجرا، از ماوس و کیبورد سیستم شما استفاده نکند. فقط در مورد ارسال مستقیم عکس یک لحظه کوتاه کیبورد شما درگیر میشود.

مزیت: امکان استفاده از سیستم به هنگام اجرای ربات

شما میتوانید همزمان با فعالیت ربات روی کامپیوترتان، تا حد زیادی از سیستم برای انجام سایر امور شخصی خود استفاده کنید.

امکان ارسال عکس، ویدئو، لینک، ایموجی و…

علاوه بر پیام متنی، ربات میتواند انواع محتوا از جمله عکس، ویدئو، فایل، ویس، لینک، ایموجی و … را به افراد و گروه‌ها ارسال نماید.

مزیت: جذابیت بیشتر پیام‌های ارسالی

بدیهی است که اگر متن پیام تبلیغاتی شما با یک عکس، ویدئو یا ویس تبلیغاتی جذاب همراه باشد مخاطبین بیشتری را با خود همراه خواهد کرد.

امکان درج نام گیرنده در هر پیام

شما می توانید در تنظیمات ربات، نام و القاب صاحب هر شماره را وارد کنید و یک پیام اختصاصی برای هر نفر ارسال کنید.

مزیت: اثرگذاری بیشتر پیام‌های ارسالی

درج نام گیرنده (مثلاً جناب آقای خلیلی) در ابتدای هر پیام، سبب میشود تا توجه مخاطب را به خوبی جلب کنید و میزان اثرگذاری پیام های تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

امکان ارسال پیام رگباری در داخل گروه های واتساپی

در پکیجی که خریداری میکنید رباتی وجود دارد که میتواند پیام(های) تبلیغاتی شما را در داخل گروه(های) واتساپی مورد نظرتان بصورت رگباری ارسال نماید.

مزیت: تبلیغات دسته جمعی و رایگان

با ارسال پیام در گروه های واتساپی شما بصورت جمعی یک تبلیغات رایگان ارسال میکنید که اگر بصورت مداوم و در ابعاد وسیع انجام شود میتواند بازخورد مناسبی جذب کند

امکان استخراج شماره موبایل اعضای گروه‌ها

در پکیجی که خریداری میکنید رباتی وجود دارد که میتواند شماره موبایل همه اعضای گروه‌‌های واتساپی را استخراج کرده و به صورت یک فایل اکسل در اختیارتان قرار دهد.

مزیت: هدفمند کردن تبلیغات

با استخراج شماره از گروه‌های رقیب یا گروه‌های نزدیک به زمینه کاریتان، میتوانید بانک شماره ای از مخاطبینی بدست بیاورید که مطمئن هستید به حوزه کاری شما مرتبط یا علاقمند هستند.

 

ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ