ربات هوشمند نردبان اتوماتیک پیشخوان
ربات هوشمند نردبان اتوماتیک پیشخوان
این محصول در حقیقت پکیجی از ربات های متعدد، آموزش‌ها و ابزارهای لازم برای کپی و لینک گیری از پیشخوان سایت شما و آپلود مجدد آگهی ها در صفحه پیشخوان شماست . بطوری که اپلیکیشن و سایت شما آنلاین و بصورت لحظه ای فعال باشد
 
 
راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی - Is Banner

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر هزینه دارد؟


 فهرست مطالب

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر هزینه دارد؟چه روش‌هایی برای ساخت فروشگاه وجود دارد؟1. راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی با استفاده از کدنویسی2. ساخت سایت با استفاده از شرکت‌ها و یا شخص برنامه نویس3. ساخت سایت با استفاده از وردپرس4. ساخت فروشگاه با استفاده از فروشگاه‌ سازها

امروزه راه‌اندازی فروشگاه فیزیکی نیاز به سرمایه اولیه قابل توجهی دارد. از همین رو بسیاری از افراد توانایی پرداخت این هزینه را نداشته و کلاً فکر راه‌اندازی فروشگاه را از سر بیرون می‌کنند. البته در چند دهه گذشته با توجه به هزینه‌های زیاد تأسیس این فروشگاه‌ها، افراد به فکر فروش محصولات‌شان در فضای اینترنت افتاده‌اند. به طوری که امروزه فروشگاه‌های اینترنتی، به عنوان پرطرفدارترین نوع کسب‌و کار شناخته می‌شوند.

مقرون به صرفه بودن هزینه‌های راه‌اندازی با فروشگاه ساز پرتال، یکی از مهم‎ترین عوامل تاثیرگذار در محبوبیت این پلتفرم  به شمار می‌رود. ساخت فروشگاه اینترنتی به آسانی انجام شده و نیاز به سرمایه اولیه ندارد.
هم‌چنین مدیریت فروشگاه اینترنتی نیاز به دانش و مهارت خاصی نداشته و امکان کسب درآمد را برای همه افراد فراهم می‌کند.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

درست است که هزینه‌های فروشگاه اینترنتی بسیار مقرون به صرفه است؛ اما نباید از محاسبه هزینه‌های راه‌اندازی فروشگاه‌تان غافل شوید. ما در این مقاله تمامی هزینه‌های لازم برای ساخت سایت شخصی و یا فروشگاهی را به شما معرفی می‌کنیم و در نهایت آسان‌ترین روش ساخت سایت را نیز به شما نشان می‌دهیم:

چه روش‌هایی برای ساخت فروشگاه وجود دارد؟

امروزه خرید اینترنتی محصولات، در بین مردم جایگاه ویژه‌ای را کسب کرده است؛ به همین دلیل راه‌های متعددی برای ساخت آن به وجود آمده است. در ادامه تمامی روش‌های ساخت سایت را به همراه هزینه‌هایشان به شما معرفی می‌کنیم:

1. راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی با استفاده از کدنویسی

به عنوان قدیمی‌ترین راه ساخت فروشگاه اینترنتی می‌توان به کدنویسی سایت اشاره کرد. در این روش تمامی قسمت‌های سایت با استفاده از کدنویسی‌های تخصصی انجام می‌شود. ساخت سایت با استفاده از کدنویسی، برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ با درآمد بالا مناسب است؛ چرا که هزینه قابل توجهی به دنبال دارد.

هزینه راه‌اندازی سایت با استفاده از کدنویسی، نزدیک به 50 میلیون تومان بوده که همه افراد توانایی پرداخت آن را ندارند. هم‌چنین ایجاد وبسایت با استفاده از کدنویسی به زمانی طولانی نیاز دارد؛ در نتیجه برای کسانی که به دنبال راه آسان برای ساخت سایت هستند، قطعاً گزینه مناسبی نیست. هم‌چنین سایت‌های کدنویسی شده، در طول زمان باید ارتقا پیدا کنند؛ از همین رو باید سالانه هزینه‌ای را هم برای نگهداری و ارتقای سایت پرداخت کنید.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

2. ساخت سایت با استفاده از شرکت‌ها و یا شخص برنامه نویس

بسیاری از افراد دانش و مهارت کافی برای ساخت سایت با استفاده از کدنویسی را ندارند؛ در نتیجه به فکر سپردن کار به دست شرکت‌های برنامه‌نویسی می‌افتند. شما اگر قصد طراحی سایت با استفاده از شرکت‌ها را دارید، حداقل 15 میلیون را برای این کار کنار بگذارید. البته این قیمت کاملاً بستگی به شرکت و یا سایت درخواستی شما داشته و هزینه‌های متغیری دارد. اما توجه داشته باشید که در این روش، انتخاب شرکت سازنده بسیار مهم است. چرا که در صورت عدم دانش و مهارت کافی شرکت و یا شخص در ساخت سایت، عملاً تمامی هزینه و زحمات‌تان از بین می‌رود.

3. ساخت سایت با استفاده از وردپرس

یکی از راه‌های آسان برای ساخت سایت شخصی و فروشگاهی را می‌توان استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس نام ببریم. بسیاری از افراد به اشتباه وردپرس را راهی رایگان برای ساخت سایت می‌دانند. در حالی که در ساخت سایت با وردپرس هم باید هزینه‌هایی را پرداخت کنید.

جالب است بدانید که فقط نصب وردپرس به صورت رایگان انجام می‌شود. شما برای اضافه کردن هر کدام از افزونه‌های وردپرس مانند هاست، دامنه و یا امکانات دیگر برای سایت، باید هزینه پرداخت کنید. هم‌چنین پس از خرید امکانات اولیه، به متخصص فنی برای سایتتان نیاز دارید. اما با وجود این هزینه‌ها، باز هم استفاده از وردپرس نسبت به دیگر راه‌های گفته شده تاکنون، هزینه کم‌تری را نیاز دارد. به طور کلی هزینه‌های ساخت سایت در وردپرس، بین 3 تا 6 میلیون تومان برآورد می‌شود.

4. ساخت فروشگاه با استفاده از فروشگاه‌ سازها

آسان‌ترین و جدیدترین راه برای ساخت فروشگاه اینترنتی، مراجعه به فروشگاه سازها است. فروشگاه سازها، انواع سایت‌های فروشگاهی را از قبل طراحی کرده و در کوتاه‌ترین زمان به شما تحویل می‌دهند. هم‌چنین برای صاحبان کسب‌و کار این فرصت را فراهم کرده که بدون داشتن هیچ مهارتی، سایتی قدرتمند داشته باشند.

کار با سایت سازها به قدری آسان بوده که تنها با ارائه اطلاعات اولیه در خصوص کسب‌و کار امکان‌پذیر می‌شود. امروزه سایت سازهای مختلفی در حوزه ساخت فروشگاه اینترنتی فعالیت می‌کنند. اما توجه داشته باشید که برای انتخاب این روش در ساخت سایت، حتماً به سایت سازهای معتبر و اصیل مراجعه کنید

 
ربات هوشمند نردبان اتوماتیک پیشخوان