قدرت تبليغات در بازاریابی و اهمیت تبلیغات آنلاین

قدرت تبليغات در بازاریابی و اهمیت تبلیغات آنلاین

قدرت تبليغات در بازاریابی و اهمیت تبلیغات آنلاین

 

امروزه قدرت تبليغات به حدي نمایان است که اكثر شركت هايي كه اهميت اين موضوع را به طور كاملا درك كرده اند به طور سالانه بودجه اي را بدین منظور اختصاص مي دهند. بسياري از شركت ها بخشي را به عنوان بازاریابی و تبليغات دارند تا به کمک تبلیغات محصولات خود را معرفی کنند و فروش خود را افزایش دهند.شما برای تبلیغات محصولات و خدمات خود از چه روش هایی استفاده می کنید؟

برای تبلیغات روش های مختلفی را پیش رو دارید که سعی خواهیم کرد شما را با شیوه های متداول آن آشنا کنیم.اما نکته ای که همیشه باید مورد توجه قرار گیرد این است که سعي كنيد در طرح تبليغاتی خود ازتصاویر، كلمات، رنگ ها و شعارهای تبلیغاتی مهم و تحريك كننده استفاده كنيد تا بتوانيد مخاطب را براي توجه بيشتر به آن ترغيب كنيد.

تبلیغات به شما کمک می کند تا:

برند خود را معرفی کنید
فروش خود را افزايش دهيد
كالا و خدمات خود را معرفي كنيد
تبليغات موجب افزايش آگاهي مردم نسبت به يك محصول مي شود.
با تبلیغات هدفمند و موثر مشتریان خود را ترغیب می کنید تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

برخی از روش های تبلیغات

هدایای تبلیغاتی ماندگار و کاربردی مانند ساک دستی پارچه ای و بسته بندی شیک

نایلون چاپی برای تحویل کالا

استفاده از وب سایت های رایگان

امروزه یکی از راه های بسیار موثر در تبلیغات و آگهی دادن استفاده از اینترنت است. زیرا علاوه بر این که طیف بسیار گسترده ای از افراد، سطح متوسط و بالای جامعه را تشکیل می دهند احتمال توجه مخاطبان به تبلیغات اینترنتی بسیار بیش تر از تبلیغات غیر اینترنتی است. علاوه بر این، این گونه تبلیغات از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه تر از انواع دیگر تبلیغات هستند. یعنی تبلیغ کننده می تواند با هزینه کمتر تبلیغات بسیار موثرتری را انجام دهد.شما می توانید برای تبلیغات خود در فضای وب از سایت های رایگان استفاده کنید. برای این منظور کافی در این گونه سایت ها عضو شده و وارد محیط کاربری خود شوید و با توجه به امکاناتی که هر سایت در اختیار شما قرار می دهد اقدام به درج آگهی تبلیغاتی کنید.درج آگهی در این گونه سایت ها کاملا رایگان است و بسته به میزان اعتبار اولیه ای که هر سایت در اختیار کاربر قرار می دهند می توان آگهی رایگان درج کرد.در این گونه سایت ها شما می توانید حداقل 5 آگهی رایگان درج کنید و برای آگهی خود کلمات کلیدی را تعریف کنید تا برای موتورهای جستجو قابل جستجو باشند .بدیهی است با تایپ عنوان آگهی شما و یا بخشی از آن توسط کاربران در موتورهای جستجو،آگهی شما نیز در نتایج جستجونمایش داده می شود.

تبلیغات در نشریات:

می توانید با درج آگهی در انواع نشریات از جمله روزنامه ها، هفته نامه ها، ماه نامه ها ، فصل نامه ها و …محصولات، خدمات، شرکت و یا برند خود را معرفی کنید.دقت کنید قبل از درج آگهی در نشریات ابتدا ازمخاطبان آن نشریه ، تیراژ و نحوه توزیع آن اطلاعات کسب کنید تا مطمئین شوید نشریه مناسبی را انتخاب کرده اید و آگهی شما حتما به دست مخاطب مورد نظر میرسد.

ایمیل مارکتینگ:

یکی از روش های مرسوم در تبلیغات ارسال ایمیل های تبلیغاتی انبوه به مخاطبان است که به شما این امکان را می دهد تا با داشتن لیستی از مشتریان مورد نظر خود محصولات و خدمات مورد نظر خود را از طریق ارسال ایمیل معرفی کنید. به این نکته توجه داشته باشید که برای رسیدن به نتیجه مطلوب بهتراست در ابتدا لیست ایمیل مخاطبان مورد نظرخود را جمع آوری کنید از جمله ایمیل مدیران شرکت ها، کاربران و اشخاصی که ممکن است محصول شما به هر دلیل مورد توجه و استفاده آن ها قرار گیرد.ارسال ایمیل های انبوه به کلیه کاربران و شرکت ها هم می تواند نتیجه بخش باشد، اما بهتر است تبلیغات به هر شکلی که صورت می گیرد هدفمند و جهت دار باشد.بنابراین دسته بندی مخاطبان و ارسال ایمیل های هدفمند به هر مخاطب خاص، تاثیر بیشتری خواهد داشت.فراموش نکنید عنوان ایمیل ارسالی و متن و تصاویر مورد استفاده در هر ایمیل هم تاثیر گذار است و کاربران معمولا ایمیل های نامربوط ویا اسپم را مشاهده نمی کنند.

اس ام اس مارکتینگ:

ارسال پیامک های تبلیغاتی (SMS) یکی از روش های مفید و موثر در تبلیغات است. با توجه به این که در این روش پیام تبلیغاتی شما به احتمال 98درصد به دست مخاطب می رسد باید به متن پیام و مختصر و مفید بودن آن توجه کنید.در این روش برای حصول نتیجه مطلوب، بهتر است به طور هدفمند اقدام به ارسال پیامک کنید.به این شکل که ابتدا لیستی از شماره موبایل مخاطبان مورد نظر تهیه کنید و سپس اقدام به ارسال پیام تبلیغاتی کنید.
استفاده از تبلیغات محیطی:
تبلیغات محیطی شامل نصب پوستر تبلیغاتی در مکان های عمومی ، نمایش آگهی شما بر روی بیلبردها، تلویزیون های شهری، تابلوهای تبلیغاتی در سایزهای مختلف ، تبلیغات در مراکز خرید و فروش به شکل استند، توزیع تراکت در محل های عمومی مانند سالن های ورزشی و تفریحی و همچنین تبلیغات بر روی وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس های تندرو ، خطوط مترو و … است.این روش ها در مقایسه با روش های تبلیغاتی قبلی هزینه بیشتری را به دنبال دارد.

قدرت تبليغات در بازاریابی و اهمیت تبلیغات آنلاین

کیست که نداند تبلیغات چیست؟

اما امان از دست رتبه‌بندی‌های گوگل و مشکلات سئو!‌ تبلیغ در لغت به معنی ترویج، پخش و انتشار است. هر کاری می‌کنید و هر محصولی دارید، لازم است برای اینکه افرادی را راضی به استفاده از خدمات خود کنید، از تبلیغات استفاده کنید. یعنی پیام خود را منتشر کنید، تا به گوش کسی که باید، برسد. همین لغت کوچک، این روزها دنیای بزرگی برای خود ساخته است و تنوعی را که این روزها در امر تبلیغات داریم، کمتر زمانی شاهد بوده‌ایم.

درست است که تبلیغات در ابتدا مختص مذاهب بوده‌اند، اما حالا روزانه هزینهٔ زیادی در دنیای تبلیغات تجاری (advertising) صرف می‌شود و هر برندی تلاشش را می‌کند که در رقابت سخت این روزها قهرمان شود.

انواع تبلیغات در بازاریابی

 

پیش‌تر، انواع تبلیغات تجاری به صورت نوشته‌هایی در روزنامه‌ها یا عکس‌هایی بر دیوار منتشر می‌شدند؛ اما امروزه آن‌ها را به صورت‌های مختلفی در اطرافمان می‌بینیم. اگر بخواهیم انواع تبلیغات در کسب و کار را به دو دسته‌ٔ بزرگ تقسیم‌بندی کنیم، به دو گروه «آفلاین» و «آنلاین» می‌رسیم که هر کدام را به تفصیل توضیح می‌دهیم.

 

تبلیغات آفلاین

به آن دسته‌ای گفته می‌شود که با ابزارهای بدون اینترنت انجام می‌شوند. دقت کنید که این تبلیغات فقط عنصر اینترنت را ندارند و ممکن است به صورت دیجیتال باشند؛ یعنی می‌توان از لوازم برقی برای نمایش یا ارسال آن‌ها استفاده کرد. در ادامه به چند نمونه  و مثال در زمینه‌ٔ آفلاین می‌پردازیم.

قدرت تبليغات در بازاریابی و تبلیغات آفلاین ، آنلاین

۱. تبلیغات بیلبوردی

بیلبوردها را در اتوبان‌ها و خیابان‌های شهرها به وفور می‌بینید. شاید بهترین تصویری که همه‌ی شما از این نوع تبلیغ داشته باشید، عکسی از خیابان معروف نیویورک باشد که تعدد بیلبوردها در آن، اجازه‌ی تمرکز روی یک مورد خاص را به شما نمی‌دهد.

قدرت تبليغات در بازاریابی و اهمیت تبلیغات آنلاین

۲. تبلیغات رادیویی

اگر شما هم مثل چند ماهِ پیشِ نویسنده‌ی این مطلب با خود فکر می‌کنید چه کسی این روزها به رادیو گوش می‌دهد، بد نیست یک روز محض رفع کنجکاوی هم که شده سوار تاکسی‌های شهر شوید. تبلیغاتی که در رادیو پخش می‌شوند عمدتا به صورت ریتمیک هستند تا در یاد مخاطب بمانند. از مشکلاتشان همین است که از پنج حس انسان فقط شنوایی را درگیر می‌کنند. به همین خاطر تاثیرگذاری توسط آن‌ها ممکن است به زمان و تلاش بیشتری نیاز داشته باشد.

 

۳. تبلیغات تلویزیونی

تبلیغاتی که وسط برنامه‌ی موردعلاقه‌تان در تلویزیون پخش می‌شوند، از همین نوع هستند. مزیت تلویزیون نسبت به رادیو این است که مخاطب محصولات را به چشم می‌بیند و همین می‌تواند باعث ترغیب بیشترش به خرید محصول شود. از معروف‌ترین آگهی‌های تلویزیونی که شاید هنوز هم به خاطر داشته باشید مربوط به برند گلرنگ است.

 

۴. تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی این روزها رواج زیادی دارند زیرا با توجه به هزینه‌ٔ پایین و گستردگی ارسال، طرفداران زیادی را به خود جلب می‌کنند. همچنین نرخ باز کردن پیامک‌ها بسیار بالاست. همین امر باعث افزایش تقاضای این نوع تبلیغ می‌شود.  روزانه پیامک‌های‌ بازرگانی زیادی به دست ما می‌رسد؛ اما یکی از بهترین نمونه‌های این روش در ایران مربوط به دیجی‌کالا جت بود

دیگران این را پسندیدند شما هم نگاهی بیندازید  قطعات دستگاه جوجه کشی

 

۵. تبلیغات چاپ شده در مجلات و روزنامه‌ها

 

یکی دیگر از روش‌ها که این روزها کمتر به آن پرداخته می‌شود، تبلیغات در مجلات و روزنامه‌هاست. این روش هم از روش‌های آفلاین محسوب می‌شود و طرفداران خود را دارد.

تبلیغات آنلاین

 

نوعی از آگهی‌های بازرگانی هستند که از طریق وسایل متصل به اینترنت انجام می‌شوند. این تبلیغات کاملا از روش‌های سنتی جدا هستند. در ادامه به معرفی کانال‌های محتلف تبلیغات در فضای مجازی می‌پردازیم:

قدرت تبليغات در بازاریابی و اهمیت تبلیغات آنلاین

قدرت تبليغات در بازاریابی و اهمیت تبلیغات آنلاین

۱. وب‌سایت‌ها

وقتی به دنبال موضوعی هستید و وارد وب‌سایت‌های مختلف می‌شوید، در گوشه و کنار وب‌سایت‌ها تصاویر و متن‌های زیادی را مشاهده می‌کنید. این تبلیغات با اهداف متفاوتی مانند آگاهی از برند یا فروش به مخاطبان نمایش داده می‌شوند و انواع مختلفی دارند که در ادامه به تعدادی از مهم‌ترینشان می‌پردازیم:

2. اپلیکیشن‌ها

اگر از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنید تقریبا محال است که این تبلیغات را ندیده باشید. بعضی از اپلیکیشن‌ها در ازای نمایش ویدیوهای کوتاه یا آگهی‌های بنری به کاربرانشان اجازه‌ی استفاده از امکانات نسخه‌ٔ پریمیوم را می‌دهند. (نسخه‌ای که باید برای استفاده از آن پول پرداخت کنید) بعضی دیگر از اپلیکیشن‌ها هم (معمولا اپلیکیشن‌های بازی) به عنوان جایزه به شما پیشنهاد می‌دهند یک ویدیوی تبلیغات تماشا کنید و پس از اتمام ویدیو به شما یک فرصت اضافه برای بازی کردن می‌دهند.

همسان:

اگر معروف‌ترین نوع تبلیغات اینترنتی را «بنری» در نظر بگیریم، می‌توانیم به تبلیغات همسان عنوان کارآمدترین را بدهیم. تبلیغ همسان یا native advertisements به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با قالب سایت هماهنگ شوند. این تبلیغات زمانی به بازار عرضه شدند که افراد از تعداد زیاد آگهی‌ها در گوشه و کنار سایت‌ها به ستوه آمده بودند و دلشان نمی خواست بیشتر از این ذهن و چشمانشان را خرج دیدن این آگهی‌ها کنند. «همسان‌»ها چون متناسب با قالب وب‌سایت تغییر شکل می‌دهند، باعث می‌شوند کاربران سایت کمتر احساس مزاحمت داشته باشند.

بنری:

بنرهایی که در وب‌سایت به ما چشمک می‌زنند نسل جدید بنرها و بیلبوردهایی هستند که روزانه در سطح شهر می‌بینید. این بنرها به جای خیابان‌های شهر، در صفحات‌ وب‌سایت‌ها نمایش داده می‌شوند و معمولا از آن‌ها برای جلب توجه مخاطب و افزایش آگاهی از برند استفاده می‌شود.

ریتارگتینگ:

این روش تقریبا به عنوان نسل جدید تبلیغات شناخته می‌شوند. ری‌تارگت (retarget) شدن یعنی دوباره مورد هدف قرار گرفتن. نحوه‌ٔ کار کردن آن‌ها به این صورت است که وقتی کاربر از سایت‌ شما یا یکی از محصولاتتان بازدید می‌کند، در وب‌سایت‌های دیگر هم تبلیغات شما را مشاهده می‌کند.

پوش نوتیفیکیشن:

احتمالا با این موضوع برخورد داشته‌اید که وارد یک وب‌سایت شده‌اید و با پیامی مواجه شده باشید که چنین مضمونی داشته باشد:«می‌خواهید از آخرین اخبار مطلع شوید؟

اپلیکیشن حیوانات و پرندگان نوحیران

 

قدرت تبليغات در بازاریابی و اهمیت تبلیغات آنلاین

 اپلیکیشن حیوانات و پرندگان نوحیران  بصورت تخصصی در حوزه حیوانات لوازم و تجهیزات و فراورده های  مرتبط حیوانی

معرفی وب‌سایت Noohiran.com برای خرید و فروش حیوانات، پرندگان، حشرات و خزندگان

Noohiran.com یک پلتفرم آنلاین پویا و قدرتمند است که به کاربران امکان می‌دهد حیوانات، پرندگان، حشرات و خزندگان خود را به فروش بگذارند یا از طریق این وب‌سایت به دنبال خریداران یا فروشندگان مناسب برای این دسته از موجودات بگردند.

دسته‌بندی‌های گسترده

Noohiran.com دارای دسته‌بندی‌های متنوعی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی به دسته‌بندی‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند. این دسته‌بندی‌ها به کاربران کمک می‌کنند تا به سرعت حیوانات مورد نظر خود را پیدا کنند.

امکانات متنوع

ویژگی‌های گوناگونی مانند گالری تصاویر، بارگذاری ویدیو ، توضیحات دقیق در مورد حیوانات، اطلاعات به روز و امکان ارتباط مستقیم با فروشندگان یا خریداران، تجربه‌ای راحت و شیرین را برای کاربران فراهم می‌کند.

امنیت و اعتماد

Noohiran.com به اهمیت بالایی درباره امنیت و اعتماد کاربران خود توجه دارد. این وب‌سایت برای انجام معاملات، تأیید هویت کاربران و ارائه راه‌های ارتباطی ایمن اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

پشتیبانی و راهنمایی

بخش پشتیبانی و راهنمایی Noohiran.com همواره در دسترس کاربران است. هرگونه سوال یا مشکل کاربران در ارتباط با محصولات یا خدمات مرتبط با حیوانات و پرندگان خوشایندی آمیز پاسخ داده می‌شود.

فروش حیوانات و محصولات مرتبط در پلتفرم آنلاین Noohiran.com: راهنمای کامل

Noohiran.com یک پلتفرم آنلاین فعال در سراسر کشور است که با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، امکان خرید و فروش حیوانات مجاز و محصولات مرتبط با آن‌ها را فراهم می‌کند. این پلتفرم بیشترین توجه را به امکان فعالیت در قالب آنلاین و ارائه خدمات به کاربران در تمام نقاط کشور دارد.

رعایت قوانین

Noohiran.com با رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش حیوانات و محصولات مرتبط با آن‌ها در ایران فعالیت می‌کند. تمامی حیوانات معرفی شده برای فروش، باید با قوانین و مقررات مربوط به حقوق حیوانات و نیز قوانین وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حفاظت محیط زیست مطابقت داشته باشند.

دسترسی به حیوانات مجاز

کاربران این پلتفرم امکان دارند تا به حیوانات مجازی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران دسترسی داشته باشند. این شامل حیوانات خانگی، پرندگان، حشرات و خزندگان مجاز می‌شود که مطابق با قوانین مربوط به آن‌ها در کشور قابل خرید و فروش باشند.

محصولات مرتبط

علاوه بر حیوانات، Noohiran.com امکان خرید و فروش محصولات متنوعی را نیز فراهم می‌کند. این محصولات شامل لوازم و تجهیزات حیوانات، محصولات پوست، مو، ناخن، استخوان، شیر، ماست، پنیر، کره و دیگر محصولات مرتبط با حیوانات، دام، طیور و آبزیان را شامل می‌شود.

اطلاعات کامل و معتبر

تمامی اطلاعات مرتبط با حیوانات و محصولات مرتبط در Noohiran.com به‌روز و مطابق با منابع معتبر ارائه می‌شوند. این امر باعث اطمینان کاربران از صحت اطلاعات و اعتماد به فعالیت‌های این پلتفرم می‌شود.

امکانات ارتباطی

این پلتفرم به کاربران امکان ارتباط مستقیم با فروشندگان یا خریداران را فراهم می‌کند. این امکانات ارتباطی باعث می‌شود که کاربران بتوانند به راحتی سوالات خود را مطرح کرده و اطمینان از انجام معاملات مطمئن داشته باشند.

Noohiran.com یک پلتفرم بسیار کامل و قانونی است که با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران، فرصت خرید و فروش حیوانات مجاز و محصولات مرتبط را به کاربران فراهم می‌کند. این پلتفرم به دنبال فراهم کردن یک محیط امن و اعتمادساز برای انجام معاملات میان کاربران است.

خلاصه

Noohiran.com یک پلتفرم معتبر و گسترده است که امکان خرید و فروش حیوانات، پرندگان، حشرات و خزندگان را فراهم می‌کند. با تمرکز بر تجربه کاربری، امنیت و ارائه امکانات متنوع، این وب‌سایت یک مقصد مناسب برای افرادی است که به دنبال انجام معاملات مطمئن و راحت در زمینه حیوانات مختلف هستند.

با افتخار به ارائه بهترین فرصت برای انتشار آگهی‌های تخصصی در زمینه تمامی حیوانات، لوازم مورد نیاز حیوانی، تجهیزات و فراورده‌های مرتبط با امکانات بی‌نظیر و بدون هیچ گونه محدودیتی در اپلیکیشن تخصصی نوحیران افتخار می‌کنیم.

ویژگی‌های متمایز  اپلیکیشن حیوانات و پرندگان نوحیران :

انتشار آگهی‌های تخصصی: امکان انتشار آگهی‌های شما با جزئیات دقیق در زمینه تمامی حیوانات مجاز ، لوازم مورد نیاز و مصرفی حیوانی، خدمات حیوانی و محصولات مرتبط را فراهم می‌کنیم.

 امکان افزودن ویدیوها به آگهی‌های خود را دارید تا محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل به نمایش بگذارید.

جستجوی پیشرفته: کاربران می‌توانند به سادگی و بدون محدودیت محصولات مورد نظر خود را ثبت ، جستجو و پیدا کنند.

ایجاد غرفه‌های فروشگاهی: فروشندگان می‌توانند به عنوان فروشنده مستقل با ایجاد غرفه‌ خود در فروشگاه نوحیران به فعالیت خود ادامه دهند.

در فروشگاه نوحیران تمامی معاملات در محیطی امن تحت نظارت ما انجام می‌شوند، تا اعتماد شما را تضمین کنیم.

پشتیبانی مشتری: تیم پشتیبانی ما همیشه در دسترس است تا به شما در هر مرحله از تجربه استفاده از اپلیکیشن کمک کند.

با اپلیکیشن نوحیران فضایی مناسب جهت ارتقاء زندگی حیوانات خانگی شما و ایجاد ارتباطی موثر بین فروشندگان و خریداران حیوانات و لوازم مرتبط ممکن می‌شود.

اینجا عشق به حیوانات به تجارت تبدیل می‌شود و ما در خدمت شما هستیم با امنیت بخرید ، با آرامش بفروشید

تجارت حیوانات خانگی در سال های اخیر در ایران مقداری بیشتر شده است به طوری که بیش بینی های بازار نشان میدهد واردات حیوانات خانگی به زودی به تجارتی پر سود تبدیل خواهد شد ؛ زیرا زمانی که ما وارد تجارت این حیوانات بشویم قطعا باید ملزومات و نیاز های آنان را نیز تامین کنیم . تمام حیوانات در ایران وجود ندارند برخی در ایران زیست میکنند و برخی دیگر از دیگر کشور ها صادر شده و به دست ما میرسند .

دیگران این را پسندیدند شما هم نگاهی بیندازید  پرورش کبک

درباره نوحیران

سازنده  آقای رضا بخشی (شرکت هزار کوشان پایتخت)

‏نوحیران اولین اپلیکیشن شخصی ساز و تخصصی بازار حیوانات ،صنایع و محصولات مرتبط در کشور است که با فراهم آوردن بستری مناسب جهت ثبت آگهی های خرید و فروش حیوانات و ارائه خدمات در این صنعت می باشد.

مهمترین ویژگی های اپلیکیشن نوحیران :‏ درج آگهی در تمام دسته بندی ها و استفاده از نردبان هوش مصنوعی ویژه شده ها‏ فعالیت تخصصی در حوزه حیوانات انتشار بدون محدودیت ،اخراج ، برگشت ، عدم تایید آگهی ها‏ استفاده مخاطبین هدفمند خاص و مرتبط در این صنعت همرا با بارگذاری ویدیو و عکس همچنین بهتر دیده شدن آگهی ها ، سرعت بالای پلتفرم و فعالیت شبانه روزی آنلاین در تمام نقاط کشور ‏دسته بندی های تخصصی در حوزه حیوانات دام و طیور آبزیان ، لوازم و تجهیزات مرتبط، فراورده های خاص حیوانی‏ امکان ثبت کالا به مدت نامحدود و رایگان‏ امکان قراردادن محصول در سایت فروشگاهی ، جهت خرید و فروشی امن

معرفی برنامه

نوحیران اولین اپلیکیشن شخصی ساز و  تخصصی بازار حیوانات ،صنایع و محصولات مرتبط در کشور است که با فراهم آوردن بستری مناسب جهت ثبت آگهی های خرید و فروش حیوانات و ارائه خدمات در این صنعت می باشد.مهمترین ویژگی های اپلیکیشن حیوانات و پرندگان نوحیران :درج آگهی رایگان در تمام دسته بندی ها و استفاده از نردبان هوش مصنوعیفعالیت تخصصی در حوزه حیواناتانتشار بدون محدودیت ،اخراج ، برگشت ، عدم تایید آگهی هااستفاده مخاطبین هدفمند خاص و مرتبط در این صنعتهمرا با بارگذاری ویدیو و عکس همچنین بهتر دیده شدن آگهی ها ، سرعت بالای پلتفرم و فعالیت شبانه روزی آنلاین در تمام نقاط کشور

دسته بندی های تخصصی در حوزه حیوانات دام و طیور آبزیان ، لوازم و تجهیزات مرتبط، فراورده های خاص حیوانی

امکان ثبت کالا به مدت نامحدود و رایگان

امکان قراردادن محصول در سایت فروشگاهی ، جهت خرید و فروش امن

چگونه متن آگهی تبلیغاتی بنویسیم که فروشمان را بیشتر کند؟

نحوه نوشتن آگهی تبلیغاتی پرفروش چطوریه؟

نوشتن متن آگهی تبلیغاتی هم به اندازۀ  تیتر اهمیت داره. مشتری ما تیتر رو خونده جذب شده و الان می خواد ببینه چی نصیبش میشه! از اینجا به بعد نکاتی گفته میشه که برای نوشتن متن تبلیغاتی ضروریه.

از اینجا به بعد نکاتی گفته میشه که برای نوشتن متن تبلیغاتی ضروریه.

 اصل مطلب رو بگید.

حاشیه نرید اصل موضوع رو بگید واضح و شفاف! برای نوشتن متن تبلیغات خلاقانه نیاز نیست کلی شاخ و برگ به موضوع بدیم. اصل مطلب رو با کلمات زیبا بیان کنید. نحوه نوشتن آگهی تبلیغاتی چاپی با بقیه تبلیغات فرق داره؛ پس زیاده گو نباشید.

 کلی گوئی نکنید

توی تبلیغ نویسی، کوچیکترین جزئیات هم مهم هستن. با یه روش صمیمی و دوستانه برای ادعاهاتون دلیل بیارید. اندازه متن تبلیغاتی به این بستگی داره که محصولتون چی هست؟ مسلماً متنی که برای یه آدامس مینویسید با متنی که قراره برای یک خودرو نوشته بشه بسیار متفاوته.

نکته1 : اگه محصول جدیده و ویژگی های ناشناخته داره هرچقدر که لازمه، برای معرفی ویژگی های اون بنویسید. کمی خلاقیت داشته باشید! هر چه اطلاعات بهتری بدید فروش محصول بیشتر میشه.

نکته2: اگه قراره چند آگهی برای یک محصول بنویسید، همون اول هرچی تو چنته دارید رو کنید! مردم حوصله و وقت پی گیری ندارن!

دلیل بیارید و از نظر مشتریان راضی استفاده کنید.

مشتری ما حرف و توصیه دوستش رو بیشتر قبول داره تا نظر ما!

اگر نظر یک مشتری مشهور رو دربارۀ محصولمون بگیم نتیجه به مراتب بهتر میشه!

75 درصد آگهی های تبلیغاتی فقط اطلاع رسانی انجام میدن؛ و درباره نحوۀ عملکرد محصول  و برطرف کردن مشکل مشتری صحبت نمی کنن.

ساده و روان بنویسید.

سعی کنید تا جایی که امکان پذیره ساده بنویسید به همون زبونی بنویسید که مردم به صورت عامیانه با هم صحبت می کنند. حتماً متن تبلیغاتی رو باز بینی کنید تا اشتباه نگارشی نداشته باشه.

تعریف بیجا نکنید!

احتمالاً شما هم این مورد رو از پدر مادرتو شنیدید: “اگر چیز خوبی بود اینقدر تبلیغش نمیکردن!”

از کلمات ساده استفاده کنید.

نوشتن متن تبلیغاتی خلاقانه به این معنی نیست که عجیب و غریب بنویسیم! بعضی ها فکر می کنند استفاده از کلمات قلمبه و سلمبه یا اصطلاحات سخت، نشون دهندۀ توانایی و سوادشونه! این کار نتیجه مثبتی نداره. چون این نوع نوشته ها برای مشتری معمولی ما کاملاً نامفهومه. هنر یه متن تبلیغات خلاقانه اینه که با جملۀ کوتاه و کلمات ساده، منظورمون روواضح و شفاف بیان کنیم.

به خاطر جایزه گرفتن ننویسید!

بیشتر آگهی های تبلیغاتی که فروش محصولی را افزایش دادن جایزه ای نگرفتن!

چرا ؟

چون به مهمترین اصل پرداختن؛ توجه همه رو به ویژگی های محصول جلب کردن، نه ادبیات و ساختار متن آکهی تبلیغاتی! اصول و نحوه نوشتن آگهی تبلیغاتی رو رعایت کنید تا نتیجه بگیرید.

برای سرگرم کردن مردم متن تبلیغاتی ننویسید.

وظیفه شما سرگرم کردن خواننده نیست؛ اگه متن آگهی تون طولانی شد اولویت اصلی رو فراموش نکنید. معرفی درست محصول و ارائه کردن اطلاعات مفید و کاربردی اولویت اصلی ما برای جلب خواننده و موفقیت تبلیغ محسوب میشه.

چگونه دعوت به اقدام انجام دهیم؟

آخرین قسمت یک متن آگهی تبلیغاتی درخواست خرید یا CTA(دعوت به اقدام) هست؛ که متأسفانه گاهی اوقت نادیده گرفته میشه.

آخرین جمله ای که پایین متن آگهی تبلیغاتی نوشته میشه برگ برندۀ ما برای فروشه.  خیلی واضح، شفاف و خلاصه، مزایای استفاده از محصول و یا خدمات رو یادآوری کنید. باید مزایا رو طوری بیان کنیم که مشتری با خرید این محصول احساس برنده بودن داشته باشه.

در پایان متن تبلیغاتی، باید از خواننده درخواست کنیم قدم اول رو برای خرید کردن انجام بده؛ این اقدام میتونه تماس تلفنی، رزرو کردن، مراجعه به فروشگاه اینترنتی، ارسال پیامک و… باشه.

با استفاده از کلماتی مثل: استفاده از تخفیف، محدودیت زمانی و یا تضمین بازگشت وجه و … مشتری رو ترغیب کنید که برای خرید محصول اقدامی انجام بده.

اپلیکیشن حیوانات و پرندگان نوحیران برای انتشار آگهی حیوانات نوحیران می‌تواند یک پروژه جذاب باشد. این اپلیکیشن می‌تواند به مالکان حیوانات و علاقه‌مندان به حیوانات کمک کند تا آگهی‌های خود را به راحتی منتشر کرده و حیواناتی را پیدا کنند که به دنبال نوحیران هستند. در زیر تعدادی از ویژگی‌هایی که این اپلیکیشن ممکن است داشته باشد را مطرح می‌کنم:

ثبت حساب کاربری:

امکان ثبت حساب کاربری برای مالکان حیوانات و علاقه‌مندان به نوحیران

ثبت آگهی:

قابلیت ثبت آگهی‌های مربوط به نوحیران حیوانات به همراه عکس‌ها و جزئیات مهم.

جستجو و فیلترینگ:

امکان جستجو براساس نوع حیوان، مکان نوحه‌رانی، جنسیت حیوان، ویژگی‌های خاص حیوان، و …

نقشه مکانی:

نمایش آگهی‌های نزدیک به مکان کاربر با استفاده از نقشه.

پیام رسانی:

فرصت برقراری ارتباط میان مالکان حیوانات و افراد علاقه‌مند به نوحیران.

پیگیری وضعیت آگهی:

مالکان حیوانات باید بتوانند وضعیت آگهی‌های خود را پیگیری کنند.

نظرسنجی‌ها و امتیازدهی:

امکان ارسال نظرات و امتیاز به مالکان و حیوانات.

بخش آموزشی:

ارائه مقالات و منابع آموزشی در زمینه  مراقبت از حیوانات.

امنیت و حفظ حریم شخصی:

اطمینان از امنیت اطلاعات کاربران و آگهی‌های آن‌ها.

نمایه کاربری:

ایجاد نمایه کاربری برای هر کاربر به منظور مدیریت اطلاعات شخصی و آگهی‌ها.

پشتیبانی و ارتباط با مدیریت:

قابلیت تماس با تیم پشتیبانی و ارسال پیشنهادات و شکایات.

امکانات تصویری:

امکان ارسال تصاویر و ویدیوهای حیوانات به همراه آگهی‌ها.

دسته‌بندی‌ها:

دسته‌بندی‌های مختلف برای حیوانات نظیر سگ، گربه، پرندگان و حیوانات معمولاً وحشی.

نوتیفیکیشن‌ها:

ارسال اعلان‌ها و اطلاعیه‌ها به کاربران مرتبط با آگهی‌های آن‌ها.

معرفی وب‌سایت Noohiran.com برای خرید و فروش حیوانات، پرندگان، حشرات و خزندگان

جهت مطالعه بیشتر قدرت تبليغات در بازاریابی و تبلیغات آفلاین ، آنلاین اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط